Nemokamas pristatymas nuo 45 €

Kūno šveitiklis – gali ir turėtų būti viena iš jūsų grožio priemonių. Norint turėti sveiką, švelnią bei tiesiog sveiką odą, naudoti dušo želės ir kempinės neužtenka. Būtina atsikratyti negyvos odos ląstelių bei pamaitinti odą suteikiant jai švelnumo bei blizgesio. Tokio argumento jums neužtenka? Gerai, nieko tokio, pasigilinkime.

Dažnai susiduriame su sausa bei pleiskanojančia oda. Ne tik veidas, rankos ar pėdos gali sausėti. O tam priežasčių tikrai ne viena. Galime kaltinti mitybą, ligas, vandenį, orą, metų laikų kaitą, neteisingai naudojamas priemones. Kiek žmonių, tiek ir priežasčių. Bet pati paprasčiausia ir dažniausiai pasitaikanti priežastis – bėgantys metai. Senstant, odos ląstelės atsinaujina lėčiau, tad visas senų ląstelių pašalinimas ir naujų atsiradimo procesas gerokai ilgesnis. Tačiau ne viskas prarasta ir galime sau padėti. Pašalindami senas negyvas ląsteles, atidengsime naujas ir taip leisime odai geriau kvėpuoti bei efektyviau priimti kitus produktus. Tad odos šveitimas ne tik leidžia geriau įsigerti maitinantiems produktams, bet ir pagerina kraujo apytaką.

Kiekvieną dieną mūsų oda kontaktuoja su nešvarumais. Liečiame veidą, kojas ir apskritai kūną rankomis, taip pat visas kūnas liečiasi prie drabužių, o kur dar nešvarus oras. Tad nenuostabu, jog kaupiasi toksinai. Geriausia išeitis juos pašalinti – ir vėlgi kūno šveitiklis.

Jei dar netikite, pakalbėkime apie kitus kūno šveitiklio privalumus. Šveitimas padeda išvalyti užsikimšusias poras nuo susikaupusių nešvarumų, skaidyti pigmentines ląsteles, kurios linkusios tamsėti. Taip pat, jei jūsų plaukeliai po depiliacijos linkę įauginėti, pašalindami negyvas odos ląsteles šveitikliu, padėsite naujiems plaukeliams prasikalti pro odą. Taip pat aktyvinsite limfinę sistemą ir viso kūno kraujotaką bei skaidysite riebalinį sluoksnį. O ką jau kalbėti apie tobulą įdegį, kai paruošiamos naujos ląstelės užtikrinančios lygesnį bei ilgiau išliekantį saulės poveikį.

Egzistuoja du šveitimo būdai, cheminis ir mechaninis. Cheminis odos šveitimas atliekamas profesionalų. Priemonės su specialiomis rūgštimis ištirpina iš pašalina negyvas odos ląsteles be šveitimo. Šis būdas labai efektyvus, tačiau nepigus, o ir patartina juo nepiktnaudžiauti. Tad daug paprastesnis ir priimtinesnis variantas yra mechaninis odos šveitimas, kuris atliekamas namuose. Čia galima pasitelkti savos gamybos ar pirktinius šveitiklius. Odą šveisti reiktų vieną ar du kartus per savaitę, smarkiai netrinant, juk ne švitriniu popieriumi naudojatės. Šveitiklį sudaro kietos struktūros granulės, tad jei per smarkiai trinsite, galite ne sau padėti, o pasiekti visiškai priešingą variantą ir pakenkti bei pažeisti viršutinį odos sluoksnį.

Šveitiklį visada rinkitės pagal jūsų odos tipą. Jei turite pūlingų spuogų, žaizdelių, dermatitą ar alerginių reakcijų, visada pasitarkite su kosmetologe, kokios priemonės jums tinkamos. Po šveitimo visada rekomenduojama gerti daugiau vandens, kad ląstelės gautų drėgmės iš vidaus. Taip pat nepamirškite odą palepinti kuo natūralesniu drėkinamuoju kremu ir bent parą laiko vengti tiesioginių saulės spindulių.